وکیل در آمریکا به چه کسی گفته می شود ؟

در بیرون برنامه های تلویزیونی و یا فیلم ها ممکن است شما هیچ دانشی درباره اینکه وکیل کیست و قادر به انجام چه کارهایی است را نداشته باشید در حالی که معنای ساختاری آن میتواند مفید باشد. در ادامه تعدادی از سوالات معمول پرسیده شده درباره ی وکیل را برسی میکنیم.

وکیل دقیقا به چه کسی گفته می شود؟

یک وکیل ( حقوقدان ، کنسولگر و… نیز گفته میشود) شخصی است دارای مدرک که به افراد دیگر مشاوره ی حقوقی ارائه می دهد و آن ها را در قضایا قانونی هدایت میکند. امروزه وکیل میتواند پیر یا جوان و خانوم یا آقا باشد ، تقریبا یک سوم وکلا زیر ۳۵ سال سن دارا هستند. تقریبا نیمی از دانش آموزان وکالت را خانوم ها تشکیل میدهند و میتوان گفت که سرانجام خانوم ها نیز به بیشماری آقایان در این حرفه رسیده اند .

من از کشور دیگری آمده ام و نیاز به استخدام یک وکیل دارم، آیا صاحب دفتر خانه یا محضر وکیل است؟

یک صاحب محضر یا یک حسابدار و یا کسی که مجوز حسابداری داشته باشد نیز نمی تواند برای شما نقش وکیل را بازی کند. به طور جد اجباری نیست که موضوعاتی همچون دفتر خانه و غیره درباره مسئله ی شما به یک شکل پیش برود به همین دلیل وکیل به شکل های دیگری چون وکیل مشاور ،وکیل دعاوی و وکیل مدافع نیز وجود دارد(به معنای توانایی در چندین زمینه).

وظایف اصلی وکیل چیست؟

وکیل دو وظیفه ی اصلی دارد : از قانون پیروی کند در حالی که از حقوق موکل خود نیز دفاع کند، برای آنکه از پس این وظایف بر آید الزام است که آن وکیل بر قانون تسلط داشته باشد و در مراوده بسیار ماهر باشد.

آیا بیشتر وقت وکلا در دادگاه میگذرد؟

خیر ، بیشتر وکلا در داخل دفتر وقت می گذرانند تا در دادگاه.

به کار بردن قانون ، درگیر تحقیقات قانونی شدن ، نوشتن و فراهم کردن اطلاعات قانونی ، راهنمایی کردن دیگران و حتی خاتمه دادن به مشاجره ها از دیگر وظایف وی است .

چه ملزومات خاصی برای وکیل شدن وجود دارد؟

برای فهمیدن آنکه قانون و سیستم به چه شکلی کار میکند وکلا باید به دانشکده های خاصی بروند. در هر ایالت قوانینی وضع شده است که وکلا قبل از دریافت مدرک خود باید تمامی آن دوره ها بگذرانند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قبلا حساب کاربری ایجاد کرده اید؟
گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟
Loading...