چرا برای حضانت وکیل بگیریم ؟

آیا دارید تلاش می کنید تصمیم بگیرید که آیا واقا نیاز دارید یک وکیل حضانت فرزند استخدام کنید یا خیر ؟

در حالی که همیشه دفاع کردن از خودتان به تنهایی در دادگاه یکی از گزینه ها است ، زمان های مشخصی وجود دارد که شجاعت و عزم شما کافی نیست .

در این قسمت می خواهیم دلیل های موجهی را برای شما بیان کنیم تا نسبت به استخدام وکیل در این حوزه برای خود تصمیم گیری کنید .

طرف مقابل وکیل دارد

اگر مطمئن هستید که طرف مقابل شما با یک وکیل با تجربه برای حضانت همکاری می کند ، باید این موضوع را برای خود نیز در نظر بگیرید و سریعا یک وکیل استخدام کنید .

اگر مشکلات مالی دارید ، به عنوان کمک های حقوقی رایگان در محل خود بگردید .

آخرین چیزی که شما می خواهید تجربه کنید این است که نتیجه ی به دست آمده چیزی نباشد که شما انتظار داشته اید ؛ زیرا طرف مقابل شما وکیل داشته است ولی شما نداشته اید .

پیچیده تر شدن پرونده

گاهی اوقات کار شما با یک پرونده ی نسبتا ساده شروع می شود و این پرونده طی زمان تبدیل به یک پرونده ی کاملا پیچیده می شود .

برای مثال ، به شما گفته می شود که همسر قبلی شما ، نظر خود را در مورد حضانت فرزند به صورت مشترک تغییر داده است یا مثلا گمان می کنید که او دارد دادگاه را راضی می کند که شما برای نگهداری از کودک به صورت شبانه مناسب نیستید .

این پیچیدگی ها می تواند این موضوع را نشان دهد که شما باید به سرعت نسبت به استخدام یک وکیل حضانت اقدام کنید .

عبور پرونده از حوزه های قضایی

اگر شما و همسر قبلیتان در استان ها یا حتی کشور های متفاوتی زندگی می کنید ، شما باید این موضوع را در نظر بگیرید که به یک وکیل ، وکالت دهید که کار های شما را انجام دهد .

همچنین شما باید هر چیزی که مربوط به حضانت فرزند می شود و روی پزونده ی شما تاثیر می گذارد را بیاموزید ؛ مخصوصا وقتی این پرونده بین المللی دنبال شود .

در قسمت بعدی دلایل بیشتری را برای شما ذکر خواهیم کرد که چرا باید یک وکیل حضانت استخدام کنید تا پرونده ی شما بهترین نتیچه را دریافت کند .

از این که وقت خود را در اختیار مهدی مظفری قرار دادید ، کمال تشکر داریم .

امیدواریم که توانسته باشیم اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار دهیم .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قبلا حساب کاربری ایجاد کرده اید؟
گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟
Loading...