درباره ما

گروه وکلاى تجریش با مدیریت آقای مهدی مظفری با هدف ارائه خدمات حقوقی حرفه ای و تخصصی و تماما به صورت آنلاین در تمامی مباحث ( حقوقی، کیفری، خانواده، امور تجاری و شرکت ها، امور شهری، داوری، امور ثبتی، کار و امور اجتماعی، اعسار، کاربری جنگل و اراضی، اموال و مالکیت، امور حسبی، دعاوی مالی و مطالبات، عقود و تعهدات و..) اقدام به تشکیل گروهی از وکلای پایه یک دادگستری با تخصص های مختلف نموده است. حدود نود درصد پرونده ها در قوه قضائیه بدون حضور وکیل و مشاور حقوقی مطرح شده و در حال رسیدگی میباشند. از آنجا که طرح دعوی و پیگیری آن یک امر کاملا حرفه ای و حقوقی میباشد، اکثر این پرونده ها منجر به نتیجه دلخواه متقاضی نمیشود. در بیشر این پرونده ها به علت ثبت دادخواست و یا شکوائیه غلط و غیر اصولی از طرف متقاضی، قاضی اصلا وارد ماهیت نشده و دعوی را به کلی رد مینماید و به اصطلاح حقوقی قرار صادر میگردد. آن عده معدود از پرونده ها نیز که منجر به صدور حکم میشود یا بر علیه متقاضی حکم صادر میگردد و یا تمام حقوق از دست رفته در نظر گرفته نشده و در حکم قید نمیشود. همین اشخاص متقاضی که عملا در پرونده وکیل ندارند و حق الوکاله ای پرداخت نمیکنند، اما ممکن است مشاوره حضوری یا تلفنی از وکیل اخذ نمایند و مبالغ زیادی نیز پرداخت نمایند. از آنجا که این مشاوره ها منسجم نبوده و به صورت شفاهی میباشد کاربرد چندانی برای راهنمایی متقاضیان ندارد و نتیجه دلخواه کسب نمیشود.
متقاضیان به علل مختلفی اقدام به گرفتن وکیل دادگستری نمینمایند که عبارتند از:

  • عدم توانایی مالی متقاضی و هزینه های زیاد وکلاء: به هر حال در کشور ما مردم در وضعیت اقتصادی مناسبی نمیباشند و از طرفی اکثر متقاضیان به علت سهل انگاری و یا هر علت دیگری مال خود را از دست داده اند و به هنگام مراجعه به قوه قضائیه و نیز مراجعه به وکیل دادگستری در شرایط نا مساعد اقتصادی قرار دارد. بنابراین چاره ای جز این ندارند که خود راسا اقدام نمایند.
  • کم بودن ارزش ریالی پرونده: گاه متقاضی درگیر پرونده ای میشود که ارزش ریالی بالایی ندارد. بنابراین تصمیم میگیرد که راسا و بدون استفاده از وکیل دادگستری آن را پیگیری نماید.
  • دلایل دیگر، عدم اعتماد و اطمینان به اشخاص ثالث ( وکلاء )، شخص متقاضی تحصیلکرده حقوق میباشد، یکی از دوستان و یا فامیل وی وکیل میباشد و در طول پرونده وی را راهنمای مینماید و …

مجموعه وکلای تجریش با در اختیار گرفتن وکلای با تجربه بصورت تیمى و تخصصى با ارائه پکیج های کاملا کاربردی و به صورت کاملا اختصاصی در مورد هر پرونده توانسته مشکل بسیاری از متقاضیان به قوه قضائیه و دیگر ارگان های شبه قضایی را برطرف نماید. این پکیج ها کاملا کاربردی بوده و از زمان ثبت دادخواست و یا شکوائیه تا زمان اجرای حکم و احقاق حق متقاضی را راهنمایی مینماید. هر پکیج یک فایل زیپ میباشد و شامل تعدادی فایل PDF، Word و فیلم و صدا میباشد. متقاضی با دانلود این پکیج به راحتی تمام مراحل ثبت دادخواست و یا شکوائیه و پیگیری آن از طریق دادگاه را از ابتدا تا انتها انجام میدهد. متقاضی فایل PDF را دانلود کرده و شرح مختصری از مشکل حقوقی خود را مطالعه نموده و در ادامه تمام مراحل از زمان ثبت دادخواست تا حضور در جلسه رسیدگی و نیز طرق اعتراض در مراجع بالاتر از جمله دادگاه تجدید نظر و دیوان عالی کشور و در نهایت مرحله اجرای احکم را انجام میدهد. تمام مواردی که متقاضی در مراحل دادرسی نیاز دارد در این پکیج میباشد. یکی از همکاران که در مبحث مورد نظر متقاضی صاحب نظر بوده و سال ها در مورد چنین موضوعی فعالیت مینماید در یک ویدئو با کیفیت تمام مراحل را به متقاضی توضیح میدهد. قیمت پیشنهادی هر پکیج بسیار کم میباشد و از طرفی این پکیج کاملا کاربردی است، تمام متقاضیان از آن استقبال کرده اند.

برای اطلاع از پکیج کلیک نمایید

قبلا حساب کاربری ایجاد کرده اید؟
گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟
Loading...